10. niedziela zwykła – 10.06.2018

  1. W naszym kościele gościmy dzisiaj panią Irynę Kril z Tarnopola, która nasze spotkanie z Bogiem na Eucharystii ożywia śpiewem i grą na tradycyjnym instrumencie bandura. Po każdej Mszy św., przed kościołem, będzie też możliwość nabycia płyt z muzyką p. Ireny.
  2. W sobotę, 16 czerwca,  dziedziniec klasztorny stanie się miejscem wspólnego posiłku bezdomnych i wspierających ich artystów. Pomysł na tę akcję zaczerpnęli organizatorzy z życia bł. Aniceta Koplińskiego Patrona fundacji.  Akcja „Artyści dla bezdomnych” nawiązuje do celebrowanych imienin Kapucyna.  Tak jak kilkadziesiąt lat temu, tak i w sobotnie przedpołudnie dziedziniec klasztorny wypełni się ludźmi wrażliwymi na los drugiego człowieka – bez względu na swój status społeczny. W jednym miejscu zgromadzą się ubodzy, bezdomni, artyści, dziennikarze, zakonnicy i wszyscy ci, którzy będą chcieli przyjść do nas. Do udziału w spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 11.30, serdecznie zapraszamy.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych, codziennie o godz.18.00.
  4. Za wszelkie dobro, jakiego nieustannie od Was doświadczamy, składamy serdeczne Bóg zapłać. W modlitwach pamiętamy o naszych Darczyńcach i Przyjaciołach.

Radosnego świętowania!

2018-07-09T09:49:38+00:0010 czerwca 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

708