11. niedziela zwykła – 17.06.2018

  1. sobotę przypada 23 dzień miesiąca. Zapraszamy o godz. 18.00 na nowennę ku czci św. Pio, a następnie na uroczystą Mszę św. w intencjach polecanych na kartkach. Na zakończenie ucałowanie relikwii Świętego z Pietrelciny.
  2. W niedzielę,  24 czerwca, w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela o godz. 10.30, w bazylice archikatedralnej odbędzie się wręczanie medali  Za zasługi dla Archidiecezji Warszawskiej, a o godz. 11.00 – Msza święta. Uroczystości będzie przewodniczył Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski. W gronie odznaczonych znajdzie się czworo wolontariuszy posługujących w kuchni dla potrzebujących i bezdomnych przy naszym klasztorze: Małgorzata KłosowskaEwa ŁąckaMaria Archacka Danuta Forysiak(z Towarzystwa Charytatywnego im Ojca Pio).
  3.  Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 18.00.
  4. Za wszelkie ofiary materialne i duchowe wsparcie, jakiego od Was ciągle doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem. Radosnej niedzieli.
2018-07-09T09:04:26+00:0017 czerwca 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

708