12. niedziela zwykła – 24.06.2018

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:  w środę, 27 czerwca, wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy, w piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczana jest na Daninę Św. Piotra.
  2. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12.15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy, zwłaszcza w 15. Brązowej, którą prowadzą bracia kapucyni.
  4. Dzisiejszym Solenizantom, wśród których jest nasz Brat Jan Malanowski pełniący posługę w zakrystii i w naszym kościele, składamy najlepsze życzenia. Niech św. Patron wstawia się za Wami w trudzie codziennego życia i w nieustannym wzroście duchowym i umacnia we wierze.
  5. Za pomoc w budowie Domu bł. Aniceta dla bezdomnych i wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek.
2018-07-09T09:02:45+00:0024 czerwca 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

708