13. niedziela zwykła – 1.07.2018

  1. Dzisiejsza niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12.15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbony w kaplicy MB lub w zakrystii.
  3. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek,  piątek i pierwsza sobota miesiąca. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o świętość naszych rodzin i nas samych.
  4. Pozostał nam już tylko miesiąc do poświęcenia Domu bł. Aniceta Jałmużnika. Prac jeszcze jest sporo do wykonania, ale ufamy, że Opatrzność Boża doprowadzi tę inwestycję do końca w zaplanowanym czasie. Dziękujemy naszym Darczyńcom za wszelkie ofiary składane na budowę tego dzieła i zapewniamy o codziennej modlitwie w Waszych intencjach.
  5. Wszystkim, którzy udają się na urlop życzymy dobrego odpoczynku, bliskości z pięknem natury i pogłębiania więzi rodzinnych.
2018-07-09T08:39:53+00:001 lipca 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

706