14. niedziela zwykła – 8.07.2018

  1. W środę, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta opata, patrona Europy. Wstawiennictwu Świętego polecajmy sprawy naszego kontynentu, Ojczyzny i cywilizacji chrześcijańskiej.
  2. W tym tygodniu wypada drugi piątek miesiąca. Zapraszamy o godz. 18.00 na różaniec w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych i Mszę św. w ich intencji.
  3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy, zwłaszcza w 15. Brązowej, którą prowadzą bracia kapucyni.
  4. 5 lipca w wieku  92 lat zmarł Śp. Antoni Bartołd, ojciec naszego Księdza Proboszcza Bogdana Bartołda.  Pogrzeb odbędzie się we wtorek 10 lipca o godz. 12.00 w parafii św. Kazimierza w Pruszkowie. Pamiętajmy w modlitwie o Śp. Antonim i Rodzinie Księdza Prałata.
  5. Za pomoc w budowie Domu bł. Aniceta dla bezdomnych i wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek.
  6. Udającym się na urlop życzymy dobrego odpoczynku i nieustannego trwania w Bogu. Radosnej niedzieli i błogosławionych dni w nowym tygodniu.
2018-07-09T08:38:35+00:008 lipca 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

706