15. niedziela zwykła – 15.07.2018

 1. Jutro, w 16 dzień miesiąca,  na Mszy świętej wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem bł. Honorata Koźmińskiego i św. Jana Pawła II w polecanych nam intencjach.
 2. Wczoraj, 14 lipca, wystartowała Jubileuszowa Międzynarodowa Letnia Akademia Muzyki Dawnej, która potrawa ponad tydzień. Serdecznie zapraszamy na koncerty towarzyszące. Koncert w naszym kościele – PRZY SERCU KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO – odbędzie się we wtorek 17 lipca o godz. 20.00.
 3. Program koncertu:
  – A.A. Schmelzer – Sonata „Victory of Christians over the Turks 1683” (A. Sapiecha, W. Maeseele, Chr.Urbanetz)
  – J.A. Hasse – Oratorium „I pellegrini”E.Siedlecka-Kosińska, M.Krysztoforska-Beucher, M. Liweń, M. Gadaliński, A. Rewiński, D. Beucher
  Orkiestra XXV MLAMD pod dyrekcją A. Sapiechy, koncertmistrz – S. Standage
 4. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Kartki z intencjami można składać do skarbony w kaplicy MB.
 5. Za Waszą stałą życzliwość i pomoc, jakiej nieustannie doświadczamy, niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem, a NMP z Góry Karmel niech otacza nas wszystkich swoją macierzyńską opieką. Radosnej niedzieli!
2018-07-18T14:47:58+00:0015 lipca 2018|Tagi: |
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

708