16. niedziela zwykła – 22.07.2018

  1. Jutro, jak w każdy 23. dzień miesiąca, w naszym kościele wspominamy św. Ojca Pio. Nowenna z odczytaniem polecanych na kartkach podziękowań i próśb rozpocznie się o godz. 18.00, a następnie uroczysta Msza św. w podanych intencjach i na zakończenie ucałowanie relikwii Świętego Stygmatyka.
  2. Wakacje to czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. Największa z nich, tj. Warszawska Piesza Pielgrzymka, wyruszy szóstego sierpnia w tym roku już po raz trzysta siódmy. Zachęcamy do udziału w tej formie duchowej odnowy, a szczególnie do pielgrzymowania w grupie: „15 brązowa”, którą prowadzą bracia kapucyni.
  3. Wdzięczni Bogu za prowadzone przy klasztorze dzieło pomocy  bezdomnym i ludziom ubogim, mamy zaszczyt zaprosić naszych Darczyńców i Przyjaciół na uroczyste poświęcenie Domu bł. Aniceta Jałmużnika Warszawy w dniu 5 sierpnia 2018 roku o godz. 11.00. Dziękczynnej Mszy św. w naszym kościele będzie przewodniczył Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski, który wygłosi słowo Boże i po Eucharystii dokona poświęcenia Domu (ul. Kapucyńska 4).
  4. Wszystkim naszym Dobrodziejom i Przyjaciołom nieustannie i z serca dziękujemy, otaczając ich wdzięczną modlitwą. Niech święta Anna wyprasza nam potrzebne łaski w życiu rodzinnym i narodowym. Radosnej niedzieli i błogosławionego wakacyjnego wypoczynku.

 

2018-07-24T09:36:08+00:0022 lipca 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

708