18. Niedziela Zwykła – 5.08.2018

  1. Dzisiejsza niedziela, jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, po Mszy świętej o godz. 12.15, trwać będzie do godz. 18.30. Zachęcamy do adoracji. Wieczorna Eucharystia będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny.
  2. Dziękujemy Bogu za nową jadłodajnię dla bezdomnych i potrzebujących, która stanowi zasadniczą część Domu bł. Aniceta Jałmużnika. Dom ten został dziś poświęcony przez ks. kard. Kazimierza Nycza. Wszystkich Budowniczych, Darczyńców i Przyjaciół, którzy wspierali nas duchowo i materialnie w budowaniu Domu ogarniamy serdeczną modlitwą.
  3. Jutro, 6 sierpnia, uroczystość Przemienienia Pańskiego. W naszym kościele jest to także uroczystość odpustowa z racji tytułu kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Uroczystej Eucharystii o godz. 18.30 będą przewodniczyć współbracia ze wspólnot franciszkańskich z terenu Starego Miasta. Msza święta będzie sprawowana w intencji naszych Przyjaciół i Darczyńców.
  4. Także jutro, 6 sierpnia, po Mszy świętej o godz. 6.00, wyruszy z naszego kościoła grupa „15-stka Brązowa”, która stanowi część Pieszej Pielgrzymki Warszawskiej na Jasną Górę. Pątników polecamy opiece Pani Jasnogórskiej.
  5. Za wszelkie dobro świadczone na rzecz klasztoru, jak też dzieła pomocy dla ubogich i bezdomnych, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek. Wszystkim życzymy nowego, przemienionego życia w Chrystusie Jezusie Panu naszym. Niech prorocze światło chwały z Góry Tabor opromienia naszą drogę życia.
2018-08-04T16:17:17+00:005 sierpnia 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

706