9. niedziela zwykła – 3.06.2018

 1. W pierwszą niedzielę czerwca przypada XI Święto Dziękczynienia. Będziemy je obchodzili pod hasłem Dziękujemy za niepodległość. W tym dniu w sposób szczególny wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za niepodległą Polskę.
  O godz. 8.00 z Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego wyruszy procesja dziękczynna, która, wraz z relikwiami św. Siostry Faustyny Kowalskiej, przejdzie do Świątyni Opatrzności Bożej.
  godz. 10.45, przed kościołem św. Antoniego Marii Zaccarii (ul. Jana III Sobieskiego 15), zostanie uformowana uroczysta procesja z udziałem Episkopatu Polski, kapituł i zaproszonych gości.
  O godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna z udziałem Episkopatu Polski. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, dziś możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej składając ofiary do puszki przy drzwiach kościoła.
 1. 8 czerwca br. wypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek sprawowanych mszy świętych w naszym kościele jak w dzień powszedni. Jest to również drugi piątek miesiąca, dzień modlitwy za zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 w intencji zmarłych.
 2. W sobotę, 9 czerwca, wspomnienie liturgiczne Niepokalanego Serca NMP.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00.
 4. Niech dzisiejsze świętowanie umocni naszą kulturę dziękczynienia. Radosnej niedzieli i wszelkiego dobra w życiu osobistym i rodzinnym. Za wszelką życzliwość niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.
2018-07-09T09:10:46+00:003 czerwca 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

704