Wspólnota braci

br.Kazimierz Synowczyk- gwardian

  • profesja wieczysta:  08.09.1980
  • święcenia kapłańskie: 14.06.1981

 

 br. Andrzej Makowski-wikary

  • profesja wieczysta: 13.01.2002
  • święcenia kapłańskie: 08.06.2003

 

br.Gabriel, Jan Bartoszewski

  • profesja wieczysta: 15.07.1954
  • święcenia kapłańskie: 07.07.1957

 

br. Jóżef Łaski

  • profesja wieczysta: 17.09.1972
  • święcenia kapłańskie: 30.03.1974

 

br. Janusz Kaźmierczak

  • profesja wieczysta: 22.04.1979
  • święcenia kapłańskie:30.05.1980

 

br. Andrzej Wysk

  • profesja wieczysta: 11.01.1998
  • święcenia kapłańskie: 23.05.1999

 

br. Michał Gawroński

  • profesja wieczysta: 08.01.2006
  • święcenia kapłańskie: 27.05.2007

 

br. Rafał Osiński

  • profesja wieczysta: 07.01.2007

 

br. Paweł Działa

  • profesja wieczysta: 09.01.2011
  • święcenia kapłańskie: 27.05.2012

 

br. Jan Malanowski

  • profesja czasowa:08.09.2011