Dalsze prace w Domu bł. Aniceta

  • Niedzielne poświecenie Domu bł. Aniceta związane było z zakończeniem podstawowych robót budowlano-instalacyjnych, ale nie oznacza to, że jest on już całkowicie wykończony i zdatny do podjęcia swych funkcji. Konieczne są dalsze prace.
  • Koszt doprowadzenia naszej inwestycji do obecnego etapu wyniósł 4 miliony zł, za co dziękujemy Bogu i dobrym ludziom, którzy zaangażowali się w to pobożne dzieło, jako że na początku po ludzku było to trudne do wyobrażenia. Trzeba tu po prawdzie zaznaczyć, że w ramach tych wypłaconych już 4 milionów zł jest suma 300 tysięcy zł, która pochodzi z zaciągniętych długów, jakie musimy teraz spłacić. Natomiast do pełnego wyposażenia i funkcjonalnego przygotowania Domu potrzebne będzie jeszcze dodatkowo 200 tysięcy zł, których w tej chwili w ogóle nie mamy. W sumie więc brakuje nam na dziś 500 tysięcy zł.
  • Pozostaje zatem, jak dotąd, liczyć na Opatrzność Bożą i dobre serca ludzi, którym zależy na sprawie troski o potrzebujących i bezdomnych. Wdzięczni będziemy za każdy, większy czy mniejszy, ewangeliczny „wdowi grosz”, który pozwoli spłacić długi i całkowicie zamknąć inwestycję tak, aby w codziennym trudzie wolontariuszy i braci kapucynów mogła ona służyć potrzebującym poprzez wsparcie duchowe, wydawane posiłki, odzienie czy medykamenty.
2018-08-08T09:53:23+00:007 sierpnia 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

708