Kapucyńska grupa „15-stka Brązowa”

  • Kapucyńska grupa „15-stka Brązowa” wyrusza na szlak. Część pielgrzymów naszej grupy  przybywających spoza Warszawy (około 50 osób), zgłosiło się do klasztoru przy ul. Kapucyńskiej 4 już w niedzielę, 5 sierpnia, na wieczór. Dzięki przestronnym pomieszczeniom Domu bł. Aniceta, poświęconego w południe, mogli tam spokojnie spędzić noc.
  • W poniedziałek, 6 sierpnia, o godzinie 6:00 wszyscy pielgrzymi „15-stki Brązowej” zgromadzili się w naszym kościele na Mszy św., aby prosić o Boże błogosławieństwo na swój pielgrzymi trud. Tego roku w „15-stce Brązowej” wyruszyło też siedmiu braci kapucynów oraz czterech braci postulantów do naszego Zakonu. Przewodnikiem grupy jest br. Zdzisława Tokarczyk z Nowego Miasta. Mszy św. przewodniczył br. Łukasz Woźniak, minister prowincjalny. On też wygłosił słowo Boże rozesłania na pielgrzymie drogi. Po śniadaniu, nieco wcześniej niż zwykle, około godziny 7:30, pielgrzymi wyruszyli na szlak duchowego zmagania mierzonego rytmem kroków. Boże błogosławieństwa niech ich wspiera dodając wytrwałości ducha i ciała.
2018-08-06T08:51:04+00:006 sierpnia 2018|
Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies oraz kilka zewnętrznych wtyczek, pobierające Twoje dane takie jak IP (np. weryfikują czy nie jesteś robotem). Ze swojej strony wykorzystujemy dane tylko do celów statystycznych, nie przekazujemy ich osobom trzecim ani nie rozsyłamy spamu. Możesz stronie zabronić korzystania z Twoich danych, jednak niektóre elementy strony mogą nie działać tak jak powinny.

Wyrażam zgodę, Odmawiam

712