KOMUNIKATY – 1. NIEDZIELA ADWENTU

  1. Dzisiaj, w 1 niedzielę Adwentu rozpoczynamy w Kościele Nowy Rok Liturgiczny. Adwent jest pamiątką radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa  i czasem przygotowania naszych serc do godnego przeżycia świąt Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na nabożeństwa adwentowe: codziennie o godz. 6.35 śpiewane będą Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, a o godz. 7.00 Msza św. roratnia z krótką homilią z formularza o Matce Bożej.
  2. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca grudnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.30. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  3. W środę zapraszamy o godz. 18.00 na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Nabożeństwo o godz. 18.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne i o świętość życia dla powołanych.
  5. W piątek 8 grudnia wypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.  Msze św. w naszym kościele jak w dzień powszedni. Od godz.12.00 do godz. 13.00 zapraszamy na adorację Najświętszego SakramentuGodzinę Łaski.
  6. W zakrystii można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  7. Za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru i hojne wspieranie budowy Domu bł. Aniceta Koplińskiego jałmużnika, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem, a Najświętsza Maryja Niepokalanie Poczęta, niech oręduje za nami u swego Syna.

Owocnego czasu Adwentu.