KOMUNIKATY – 19. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We wtorek, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. wg porządku niedzielnego. Poświęcenie kwiatów, owoców i ziół po każdej mszy świętej. Jest to także 97. rocznica Cudu nad Wisłą, heroicznego czynu oręża polskiego Drugiej Rzeczypospolitej w walce z bolszewickim najeźdźcą. Dziękując Bogu za dar obronionej suwerenności Polski i przechowując pamięć o tamtych wydarzeniach, módlmy się za poległych obrońców Ojczyzny. Pamiętamy w tym dniu także o współczesnym wojsku polskim, które przejęło tradycje bohaterskich poprzedników.

2.W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na Mszy świętej wieczornej będziemy modlić się także za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i bł. Honorata w intencjach wpisanych do ksiąg znajdujących się w kaplicy Koźmińskiego.

3. Za wszelką życzliwość oraz wsparcie duchowe i materialne niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem, a św. Maksymilian Maria Kolbe, za którego jutro w liturgii będziemy Bogu dziękować, niech wstawia się za nami.

4. Radosnego spotkania z Bogiem i świętowania niedzieli we wspólnocie rodziny i Kościoła!