KOMUNIKATY – 26. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W pierwszą niedzielę miesiąca zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach popołudniowych. Rozpoczyna się miesiąc październik. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00. Będziemy modlić się w intencji naszych rodzin, Ojczyzny i o pokój w świecie.
  2. We wtorek 3 października po mszy św. wieczornej zapraszamy na Transitus, czyli wspomnienie chwalebnego przejścia do nieba św. Franciszka z Asyżu.
  3. W środę 4 października będziemy dziękować Bogu wraz z całym kościołem za osobę św. Franciszka, naszego Patriarchy i Zakonodawcy. Msze św. tego dnia jak w dzień powszedni. Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ojców Dominikanów o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli św. Biedaczyny z Asyżu.
  4. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. W przyszłą niedzielę 8 października będziemy obchodzić XVII Dzień Papieski. Tegoroczne hasło Dnia Papieskiego brzmi: Idźmy naprzód z nadzieją!  W tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka przykościelna na fundusz stypendialny.
  6. Za wszelkie duchowe i materialne ofiary składane na rzecz kościoła i klasztoru, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. ojciec Franciszek.