KOMUNIKATY – 28. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W dniach 16-20 października w Warszawie odbywać się będzie po raz trzeci Dziedziniec Dialogu. Szczegóły o tym wydarzeniu na plakacie.
  2. W czwartek, 19 października przypada 33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Główne uroczystości związane z tą rocznicą odbędą się w sanktuarium Błogosławionego Jerzego Popiełuszki na Żoliborzu. O godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta, poprzedzona koncertem.
  3. W niedzielę, 22 października Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. Tydzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na misje prowadzone przez nasz Zakon.
  4. W miesiącu październiku zapraszamy codziennie na wspólny różaniec o godz. 18.00.
  5. W kościele wyłożone są kartki wypominkowe. Czytelnie wypisane prosimy składać je w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę, w ramach XVIII Warszawskiego Festiwalu Organowego „ORGANY ŚRÓDMIEŚCIA”, zagra w naszym kościele p. Agnieszka Rybak – Piotrowska. Koncert odbędzie się bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. Program koncertu dostępny jest na stronie organizatora. Zapraszamy!
  7. Serdecznie dziękujemy za nieustanne wsparcie z Waszej strony i każdy odruch życzliwości.
  8. Niech święci, których w tym tygodniu, w liturgii wspominamy: św. Jadwiga Śląska, św. Ignacy Antiocheński, św. Łukasz Ewangelista, bł. Jerzy Popiełuszko i św. Jan Kanty wstawiają się za nami w wypełnianiu woli Bożej i czynieniu dobra. Radosnego świętowania.