KOMUNIKATY – 29. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj 22 października, Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. Jest to dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na misje prowadzone przez nasz Zakon.
  2. Także dzisiaj, po Mszy św. wieczornej (ok. godz.19.15) zapraszamy na koncert organowy w ramach Festiwalu Organy Śródmieścia. Szczegóły o koncercie na plakacie.
  3. Jutro przypada 23 dzień miesiąca. Zapraszamy o godz. 18.00 na nowennę ku czci św. Pio, a następnie na uroczystą Mszę św. w intencjach polecanych na kartkach. Na zakończenie ucałowanie relikwii Świętego z Pietrelciny.
  4. Codziennie w październiku zapraszamy na różaniec o godz. 18.00. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie, ładzie moralnym i sprawiedliwości społecznej.
  5. Zbliża się miesiąc listopad, czas naszej szczególnej zadumy nad przemijalnością materialnego świata i pamięci, że sami jesteśmy przeznaczeni do życia wiecznego z Bogiem. Kartki wypominkowe są wyłożone w kościele. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
  6. Za wszelkie dobro jakie świadczycie nam i innym ludziom, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem. Radosnego świętowania w gronie rodziny i najbliższych.