KOMUNIKATY – 3. NIEDZIELA ADWENTU

  1. W środę zapraszamy o godz. 18.00 na nowennę do MB Nieustającej Pomocy i Mszę św. w intencjach podanych na kartkach.
  2. W sobotę wypada 23 dzień miesiąca. Zapraszamy o godz. 18.00 na nowennę za wstawiennictwem św. Pio i uroczystą Mszę św. w podanych intencjach. Na zakończenie ucałowanie relikwii i różaniec.
  3. W przyszłą niedzielę 24 grudnia przypada wigilia Narodzenia Pańskiego. Wieczerza wigilijna niech będzie dobrą okazją doświadczenia większej jedności z Bogiem i z naszymi bliskimi. W tym dniu spowiedź w naszym kościele do godz. 13.00. Mszy św. o godz. 18.30 nie będzie.
  4. W zakrystii można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne.
  5. Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Pasterką o godz. 24.00, natomiast o godz. 23.25 procesjonalnie wniesiemy do kościoła figurkę Dzieciątka Jezus.
  6. We wtorek, w drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego obchodzimy święto św. Szczepana pierwszego męczennika. W tym dniu pamiętamy o KUL-u i innych uczelniach katolickich. Możemy ich wesprzeć modlitwą oraz materialnie ofiarami na tacę. Msze św. wg porządku niedzielnego.
  7. Od uroczystości Narodzenia Pańskiego do 14 stycznia 2018 roku będzie czynna Ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa. Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00.
  8. Za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem. Niech przychodzący Odkupiciel człowieka znajdzie nas czuwających na modlitwie i pełnych wdzięczności.