KOMUNIKATY – 3. NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Jutro, w poniedziałek rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na nabożeństwa majowe. W liturgii tego dnia wspominamy św. Józefa Rzemieślnika.
  2. W środę, 3 maja, w uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski, modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. W święto kościelne i narodowe niech towarzyszy nam rzetelna refleksja przed Bogiem na temat Polski, jej teraźniejszości i przyszłości.
  3. W czwartek, 4 maja, wspominamy w kościele postać św. Floriana męczennika, patrona strażaków i diecezji warszawsko-praskiej.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. W sobotę, 6 maja, zapraszamy na Lekcję historii w Warszawskiej Cytadeli. Szczegóły na stronie Muzeum Niepodległości
  6. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.15. Na  mszy św. wieczornej o godz.18.30 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  7. Za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, za pomoc w funkcjonowaniu kuchni ubogich i budowie nowej jadłodajni, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem, a my obiecujemy codzienną modlitwę w Waszych intencjach.