KOMUNIKATY – 31. NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W pierwszą niedzielę miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.15 – do godz. 18.30. Na Eucharystii wieczornej będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W sobotę 11 listopada,  we wspomnienie św. Marcina z Tours, przypada 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.  Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o Polsce i wszystkich poległych w jej obronie.
  3. W Narodowe Święto Niepodległości, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, o godz. 9.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego.
  4. W niedzielę, 12 listopada br., obchodzić będziemy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie. W tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek.
  5. Przez cały listopad zapraszamy o godz. 18.00 na różaniec za zmarłych.
  6. Dziękując za wszelkie dobro, jakiego doświadczamy nieustannie z Waszej strony, obiecujemy stałą modlitwę i prosimy Boga o błogosławieństwo dla Waszych Rodzin i wszystkich Bliskich.