KOMUNIKATY – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W czwartek 2 lutego obchodzimy w Kościele święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji polskiej zwane świętem MB Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele jak w dzień powszedni. Poświęcenie świec na każdej mszy.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego jest także Dniem Życia Konsekrowanego. O godz. 15.00, osoby konsekrowane odmówią w kościele seminaryjnym Koronkę do Miłosierdzia Bożego, po czym przejdą w procesji do bazyliki archikatedralnej, gdzie o godz. 16 rozpocznie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza. Homilię wygłosi o. gwardian Kazimierz Synowczyk OFMCap. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
  3. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa o godz. 18.00.
  4. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.15. Na wieczornej Eucharystii modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dziękujemy Państwu za życzliwość, pomoc i wszelkie dobro. Wszystkim tu obecnym i Waszym Rodzinom życzymy radosnego trwania w Panu.