KOMUNIKATY – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. W uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego kontemplujmy Oblicze Chrystusa zasiadającego po prawicy Boga Ojca i dziękujmy Bogu za powołanie nas do życia wiecznego.
  2. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czerwcu zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu przypada jubileuszowe X Święto Dziękczynienia. Będziemy je obchodzili pod hasłem: Dziękujemy za chleb. Wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za życie i posługę św. Brata Alberta Chmielowskiego, który dla najbiedniejszych stał się prawdziwym chlebem. Naszą wdzięcznością obejmiemy także życie i dzieło odnowy duchowej i moralnej w naszym Narodzie, które dokonało się przez posługę bł. Honorata Koźmińskiego. Tego dnia w całej Polsce zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na kontynuację budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
  4. Serdecznie dziękujemy za Waszą stałą życzliwość i wszelkie dobro. Dzisiaj w sposób szczególny dziękujemy Wam za wspieranie naszych misji prowadzonych w Gabonie. Niech Bóg wynagrodzi Wam szczodrość serca i napełnia Was radością i pokojem.