Komunikaty – XXX Niedziela Zwykła

  1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. Jest to okazja do modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Z tej racji dzisiejsza taca zebrana w naszym kościele przeznaczona jest na potrzeby misji prowadzonych przez naszą Prowincję w Gwatemali i w Gabonie. Po Niedzieli Misyjnej następuje Tydzień Misyjny, którego hasłem w tym roku będą słowa: Ochrzczony to znaczy posłany.
  2. Także dzisiaj, w 23 dzień miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na nowennę ku czci św. Pio, a następnie na uroczystą Mszę św. w intencjach polecanych na kartkach. Na zakończenie ucałowanie relikwii Świętego.
  3. Rozpoczęliśmy prace konserwatorsko-budowalne schodów przed naszym kościołem. Przewidywane koszty kwalifikacyjne zadania wynoszą 563.060,90 zł. Z budżetu m.st. Warszawy otrzymaliśmy dotację rzędu 388.650,00 zł, co stanowi 69,02% przewidywanych całkowitych kosztów kwalifikowanych inwestycji. Przyznaną dotację należy wykorzystać wyłącznie w tym roku. Ufamy na wsparcie naszych Przyjaciół i Dobrodziejów w wykonaniu tego koniecznego przedsięwzięcia.
  1. Już teraz dziękujemy za zrozumienie i solidarność w przeprowadzeniu remontu schodów. Niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem. Radosnej niedzieli i samego dobra w nadchodzącym tygodniu!