Komunikaty – XXXI Niedziela Zwykła

  1. W ostatnią niedzielę października obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła.
  2. We wtorek – uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu czcimy wszystkich, którzy doświadczają już pełnego zjednoczenia z Bogiem w niebie. Są naszymi orędownikami przed Panem i drogowskazami w naszym ziemskim pielgrzymowaniu.
  3. W środę, 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. odprawiane będą jak w dzień powszedni. Wszystkie Msze św. tego dnia odprawiane są w intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowch. Kartki te są jeszcze wyłożone w kościele. Po czytelnym wypisaniu imion zmarłych prosimy o złożenie ich w zakrystii. Przyjmujemy także wypominki roczne: w każdy drugi piątek miesiąca odmawiany jest w ich intencji różaniec i odprawiana Msza św. o godz.18.30. Nawiedzając cmentarz w dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Przez cały listopad zapraszamy o godz. 18.00 na różaniec w intencji zmarłych.
  4. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej : I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 13.00. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  6. Bardzo dziękujemy Państwu za stałą życzliwość wyrażaną także poprzez solidarność ekonomiczną przy renowacji schodów do kościoła. Niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem.