1. Dzisiaj, w 1. Niedzielę Adwentu, rozpoczynamy w Kościele nowy rok liturgiczny. Adwent jest czasem odnajdywania harmonii między oczekiwaniem na przyjście Pana, a rozpoznawaniem Jego aktualnej obecności w Kościele. Niech ten czas stanie się także pięknym okresem liturgicznym, który pomoże nam w przygotowaniu serc do radosnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy na nabożeństwa adwentowe: codziennie o godz. 6:35 śpiewane będą Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, a o godz. 7:00 Msza św. Roratnia z krótką homilią.
  2. Dzisiaj z racji 1. niedzieli miesiąca grudnia zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 13:00 do 18:30. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  3. We środę, 5 grudnia, o godz. 18:00, nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada 1. czwartek i 1. piątek miesiąca. Odpowiednie nabożeństwa odprawione będą o godz. 18:00. Zapraszamy na wspólną modlitwę o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne i o świętość życia dla powołanych oraz do wynagradzania Najświętszemu Sercu Jezusa za nasze grzechy.
  5. W sobotę, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele, jak w dzień powszedni. Od godz.12:00 do godz. 13:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czasie Godziny Łaski.
  6. W naszej zakrystii można już zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  7. Za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru i hojną pomoc w utrzymaniu Domu bł. Aniceta Koplińskiego, Jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem, a Najświętsza Maryja Niepokalanie Poczęta, niech oręduje za nami wszystkimi u swego Syna. Każdemu z Was życzymy owocnego czasu Adwentu.