1. Rozpoczęliśmy nowy rok duszpasterski pod hasłem Wierzę w Kościół Chrystusowy. Msza święta roratnia w naszym kościele od poniedziałku do soboty o g. 700, poprzedzona śpiewem Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o g. 635.
 2. W naszej wspólnocie swoje imieniny obchodzą bracia Andrzej Baran, Andrzej Romanowski oraz Andrzej Sójka. Na mszę świętą w intencji solenizantów zapraszamy 30 listopada na g. 700.
 3. Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej zaprasza na Adwentowy Bazarek Misyjny, który odbędzie się w dniach 1-3 grudnia w archidiecezjalnej Księgarni na Miodowej.
 4. W tym tygodniu dni odnowy duchowej:
  • czwartek – modlitwa nieszpór z naszą wspólnotą zakonną o g. 1730 oraz adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych;
  • piątek – msza o g. 1830, akt wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Jezusa oraz adoracja Najświętszego Sakramentu;
  • sobota – różaniec święty o g. 1800 z intencją wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi oraz msza święta.
 5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy wszystkich czcicieli św. Pio na mszę św. o g. 1215, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu oraz krótkie spotkanie Grupy modlitwy św. o. Pio.
 6. W kalendarzu liturgicznym:
  • wtorek – święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego;
  • środa– święto św. Andrzeja Apostoła;
  • sobota – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.
 7. Składamy serdeczne podziękowania za Wasze wsparcie, dzięki któremu możemy podejmować różne dzieła, zwłaszcza pomocy ubogim. Pan niech obdarzy Was pokojem.