1. Dzisiaj, w 1. niedzielę miesiąca marca zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12:15 do 18:30. Wieczorna Eucharystia będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny.
  2. We wtorek, 3 marca, przypada 13. rocznica nominacji Pasterza Archidiecezji Warszawskiej, księdza kardynała Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie. Natomiast we środę, 4 marca, dzień imienin Pasterza Archidiecezji. Pamiętajmy o modlitwie w intencji księdza Kardynała.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Nabożeństwa, o godz. 18:00. Zapraszamy na wspólną modlitwę o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, i o świętość życia dla powołanych oraz do wynagradzania Najświętszemu Sercu Jezusa za nasze grzechy i słabości naszych bliźnich.
  4. Tegoroczna 2. Niedziela Wielkiego Postu, Ad Gentes, będzie obchodzona pod hasłem „Eucharystia i misje”. Jest ona dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Tego dnia ofiary do puszki są przeznaczone na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:
  • Droga Krzyżowa, w piątek o godz. 10:30 dla korzystających z pomocy w kuchni ubogich, a o godz. 17:45 dla wszystkich wiernych;
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną, w niedzielę o godz. 17:45.
  1. Katolickie Publiczne Przedszkole „Kwiatki św. Franciszka” na Woli prowadzi rekrutację dzieci na następny rok szkolny i zaprasza do swych placówek przy Rabsztyńskiej 5 oraz przy ul. Dzielnej 11A:
  • dzień otwarty w oddziale przy Dzielnej 11A będzie miał miejsce już 3 marca o godz. 17:00;
  • więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: kwiatkifranciszka.edu.pl.
  1. Za każde dobro, jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. ojciec Franciszek. Ze swojej strony obiecujemy modlitwę za naszych Przyjaciół i Darczyńców.

Naszym zewnętrznym czynom pokuty niech towarzyszy duchowa odnowa życia osobistego, rodzinnego i społecznego.