1. W pierwszy piątek tego miesiąca, w godzinach nocnych, zmarł nasz współbrat o. Janusz Kaźmierczak. W ostatnim czasie zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 68 lat, w zakonie 45 lat, w kapłaństwie 41. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 8 marca o g. 11.00 w naszym kościele. Złożenie do grobu na cmentarzu bródnowskim.
  2. Schola Cantorum Beati Vladislai zaprasza na wspólny śpiew pieśni nabożnych w intencji pokoju na Ukrainie. W czasie nabożeństwa będziemy modlić się o rychłe zakończenie wojny: zaniechanie rozlewu krwi, praw-dziwą mądrość dla rządzących państwami, ufność, wytrwałość i ukojenie bólu dla wszystkich cierpiących oraz o życie wieczne dla zmarłych. Na miejscu będą dostępne wydrukowane arkusze z tekstami pieśni. Wspólna modlitwa we wtorek 8 marca o godz. 19.15 po mszy wieczornej.
  3. Dziś zbieramy pieniądze na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, które zostaną przekazane Caritasowi. Ofiary można wrzucić do skarbony przy wyjściu z kościoła.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Drogę krzyżową w piątki o g. 17.45 oraz Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 1745.
  5. Dziękujemy za Waszą obecność i wspieranie nas w utrzymaniu klasztoru oraz ubogich, którzy są powierzeni naszej opiece. Dobry Bóg niech Was umacnia swoją łaską.