1. W naszym kościele gościmy dzisiaj panią Irynę Kril z Tarnopola, która nasze spotkanie z Bogiem na Eucharystii ożywia śpiewem i grą na tradycyjnym instrumencie bandura. Po każdej Mszy św., przed kościołem, będzie też możliwość nabycia płyt z muzyką p. Ireny.
  2. W sobotę, 16 czerwca,  dziedziniec klasztorny stanie się miejscem wspólnego posiłku bezdomnych i wspierających ich artystów. Pomysł na tę akcję zaczerpnęli organizatorzy z życia bł. Aniceta Koplińskiego Patrona fundacji.  Akcja „Artyści dla bezdomnych” nawiązuje do celebrowanych imienin Kapucyna.  Tak jak kilkadziesiąt lat temu, tak i w sobotnie przedpołudnie dziedziniec klasztorny wypełni się ludźmi wrażliwymi na los drugiego człowieka – bez względu na swój status społeczny. W jednym miejscu zgromadzą się ubodzy, bezdomni, artyści, dziennikarze, zakonnicy i wszyscy ci, którzy będą chcieli przyjść do nas. Do udziału w spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 11.30, serdecznie zapraszamy.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych, codziennie o godz.18.00.
  4. Za wszelkie dobro, jakiego nieustannie od Was doświadczamy, składamy serdeczne Bóg zapłać. W modlitwach pamiętamy o naszych Darczyńcach i Przyjaciołach.

Radosnego świętowania!