1. Centrum Życia i Rodziny zaprasza na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny, który odbędzie w niedzielę 18 czerwca. Początek o g. 1100 na Pl. Zamkowym. W tym roku Marszowi towarzyszy hasło Dzieci przyszłością Polski. Wydarzenie otrzymało pasterskie błogosławieństwo naszego arcybiskupa kard. Kazimierza Nycza. Więcej informacji na plakacie przed kościołem.
 2. Zapraszamy na koncert Cantate Domino Chóru Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego „Lira”. Wykonane zostaną utwory z okresu średniowiecza, baroku, romantyzmu, a także współczesnych kompozytorów z gatunku „gospel”. Występ za tydzień w niedzielę 18 czerwca po mszy św. o g. 1215.
 3. W najbliższy piątek, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, podczas nabożeństwa o g. 1800 odnowimy Akt Wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Natomiast po mszy o g. 1830 zapraszamy na uwielbienie Boga przed Najświętszym Sakramentem poprzez wspólny śpiew.
 4. Sobota, 17 czerwca, jest 40 rocznicą pielgrzymki św. Jana Pawła II do Warszawy. Tego dnia Papież nawiedził nasz kościół i modlił się w kaplicy przy sercu Jana III Sobieskiego w jego 287 rocznicę śmierci. Zachęcamy do osobistego powierzenia się Bogu za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II.
 5. W kalendarzu liturgicznym:
  • poniedziałek – wspomnienie błogosławionych kapucynów męczenników: Aniceta Koplińskiego, Henryka Krzysztofika, Floriana Stępniaka, Fidelisa Chojnackiego i Symforiana Duckiego;
  • wtorek – święto św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
  • środa –wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
  • piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;
  • sobota– wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 6. Jutro wspominamy bł. Aniceta Koplińskiego, jałmużnika przedwojennej Warszawy, patrona naszej jadłodajni dla ubogich. Dziękujemy Bogu za dzieło jego życia i chcemy wciąż prosić o jego wstawiennictwo. Zachęcamy do wzięcia z zakrystii litanii do Błogosławionego. Dobry Bóg niech Wam wynagrodzi Waszą hojność, okazywaną nam oraz ubogim.