1. W środę, 16 czerwca, na Mszy świętej wieczornej będziemy dziękować Bogu za dar życia i świętości oraz dzieło błogosławionego Honorata Koźmińskiego, a także za jego wstawiennictwem polecać Bogu wszystkie nasze intencje i sprawy, włączając intencje złożone za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Królewska Fundacja Jana III i Marii Kazimiery Sobieskich zaprasza w przyszłą niedzielę, 20 czerwca, o godzinie 12:15 do kościoła kapucynów pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego przy ul. Miodowej 13 na Mszę świętą dla upamiętnienia 325 rocznicy śmierci króla Jana III Sobieskiego. Po Mszy świętej wygłoszona zostanie krótka prelekcja na temat związków króla Jana III z Zakonem Braci Mniejszych Kapucynów. Następnie w Kaplicy Królewskiej rekonstruktorzy złożą kwiaty przy sarkofagu z sercem Króla.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, w naszym kościele codziennie o godzinie 18:00.
  4. Za wszelkie dobro, jakiego nieustannie od Was doświadczamy, składamy serdeczne Bóg zapłać. W modlitwach pamiętamy o naszych Darczyńcach i Przyjaciołach. Niech święty Antoni z Padwy, patron dnia dzisiejszego, wyprasza dla każdego z nas łaskę żywej wiary i pomoc w różnego rodzaju trudnościach.

Życzymy radosnego świętowania w ten Dzień Pański!