1. Trwa miesiąc czerwiec, w którym tradycyjnie są odprawiane nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godzinie 18:00 w naszym kościele.
  2. We wtorek, 16 czerwca, na Mszy świętej wieczornej o godzinie 18:30 będziemy modlić się za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II i błogosławionego Honorata w intencjach wpisanych do ksiąg znajdujących się w kaplicy Koźmińskiego.
  3. W piątek, 19 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę, 20 czerwca, zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 15:00 dla upamiętnienia kolejnej rocznicy śmierci króla Jana III Sobieskiego, którego sarkofag zawierający urnę z sercem króla znajduje się w naszym kościele w kaplicy Miłosierdzia Bożego. We Mszy świętej będzie uczestniczyła grupa rekonstrukcyjna, która przywoła także obecność pary królewskiej.
  5. Dziękujemy za Waszą życzliwość, dobro duchowe i materialne jakim się z nami dzielicie i za wytrwałą pomoc w bieżącej działalności Domu błogosławionego Aniceta Koplińskiego dla osób potrzebujących. W tym trudnym okresie pandemii wydawane jest codziennie ponad 300 pakietów żywnościowych. Niech wstawiennictwo błogosławionego Aniceta, jałmużnika Warszawy, pomoże nam owocnie czynić dobro.