1. Centrum Życia i Rodziny zaprasza dziś na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o g. 1100 na Pl. Zamkowym. W tym roku Marszowi towarzyszy hasło Dzieci przyszłością Polski. Wydarzenie otrzymało pasterskie błogosławieństwo naszego arcybiskupa kard. Kazimierza Nycza. Więcej informacji na plakacie przed kościołem.
  2. Zapraszamy na koncert Cantate Domino Chóru Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego „Lira”. Wykonane zostaną utwory z okresu średniowiecza, baroku, romantyzmu, a także współczesnych kompozytorów z gatunku „gospel”. Występ dziś po mszy św. o g. 1215.
  3. W najbliższy piątek, 23 czerwca, chcemy modlić się szczególnie za wstawiennictwem św. o. Pio. Odczytanie próśb i podziękowań o g. 1745, a następnie nabożeństwo czerwcowe i msza święta. Intencje można złożyć w zakrystii lub przed figurą Świętego.
  4. W kalendarzu liturgicznym:
    • środa –wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
    • sobota– uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie, szczególnie domu bł. Aniceta Koplińskiego. Najświętsze Serce Jezusa, dom Boży i brama niebios, niech będzie Waszym schronieniem i umocnieniem we wszystkich trudnościach.