1. W środę, w 23. dzień miesiąca, na Mszy świętej wieczornej o godzinie 18:30 będziemy wielbić Boga ze świętym Ojcem Pio. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Świętego Stygmatyka z Pietrelciny.
  2. W czwartek, 24 czerwca, o godzinie 15:00 odbędzie się uroczystość odsłonięcia i poświęcenia rzeźby Ławeczka z Bezdomnym Jezusem zainstalowanej przed naszym kościołem. Aktu poświęcenia dokona ksiądz biskup Michał Janocha.
  3. Także w najbliższy czwartek przypada uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela. Tego dnia, w bazylice archikatedralnej pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela o godzinie 19:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta.
  4. W Muzeum Archidiecezji Warszawskiej od 25 czerwca do 11 września tego roku prezentowana będzie wystawa blisko stu prac ojca Efrema Klawittera z Kcyni, zakonnika kapucyńskiego, znamienitego artysty o sławie międzynarodowej. Dzieła pochodzą ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. W tym samym czasie dostępna będzie także wystawa planszowa ustawiona w naszym kościele. W planach jest także sympozjum poświęcone życiu i twórczości ojca Efrema, które odbędzie się 9 września w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej.
  5. Trwa miesiąc czerwiec, w którym tradycyjnie są odprawiane nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które w naszym kościele są sprawowane o godzinie 18:00.
  6. Wszystkim Solenizantom rozpoczynającego się nowego tygodnia składamy najlepsze życzenia imieninowe. Niech święci Patronowie wstawiają się za Wami w trudzie codziennego życia i nieustannym wzrastaniu duchowym oraz umacniają w prawdziwej wierze.
  7. Za pomoc w utrzymaniu Domu błogosławionego Aniceta dla bezdomnych i potrzebujących oraz za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli i śmiałego przyznawania się do Chrystusa i Jego Kościoła.