1. We wtorek, w 23 dzień miesiąca, na Mszy świętej wieczornej o godzinie 18:30 będziemy wielbić Boga ze świętym Ojcem Pio. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli świętego Stygmatyka z Pietrelciny.
  2. We środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela. Tego dnia w bazylice archikatedralnej przy ulicy Świętojańskiej o godzinie 19:00 dla uczczenia świętego Patrona zostanie odprawiona uroczysta Msza święta, której będzie przewodniczył Jego Eminencja ksiądz kardynał Kazimierz Nycz.
  3. Trwa miesiąc czerwiec, w którym tradycyjnie są odprawiane nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które w naszym kościele są sprawowane o godzinie 18:00.
  4. Wszystkim Solenizantom rozpoczynającego się nowego tygodnia składamy najlepsze życzenia imieninowe. Niech święci Patronowie wstawiają się za Wami w trudzie codziennego życia i wspierają w nieustannym wzrastaniu duchowym oraz umacniają w prawdziwej wierze.
  5. Za pomoc w utrzymaniu Domu bł. Aniceta dla bezdomnych i za wszelkie dobro, jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty Ojciec Franciszek.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli i śmiałego przyznawania się do Chrystusa i Jego Kościoła.