1. Dzisiaj, w 23. dzień miesiąca, na Mszy św. wieczornej będziemy wielbić Boga ze świętym Ojcem Pio.
  2. Trwa miesiąc czerwiec, w którym tradycyjnie są celebrowane nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które w naszym kościele są odprawiane o godz. 18:00.
  3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:
  • – jutro, w poniedziałek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w naszej parafii archikatedralnej jest to uroczystość odpustowa;
  • – w piątek, 28 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;
  • – w sobotę, 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, jak co roku, w tym dniu zbiera się tacę, która jest przeznaczana na Daninę św. Piotra.
  1. Wszystkim Solenizantom rozpoczynającego się nowego tygodnia składamy najlepsze życzenia imieninowe. Niech święci Patronowie wstawiają się za Wami w trudach codziennego życia i w nieustannym wzrastaniu duchowym oraz umacniają w prawdziwej wierze.

Za pomoc w utrzymaniu Domu bł. Aniceta dla ludzi ubogich i bezdomnych, i za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty nasz ojciec Franciszek.