1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:  w środę, 27 czerwca, wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy, w piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczana jest na Daninę Św. Piotra.
  2. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12.15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy, zwłaszcza w 15. Brązowej, którą prowadzą bracia kapucyni.
  4. Dzisiejszym Solenizantom, wśród których jest nasz Brat Jan Malanowski pełniący posługę w zakrystii i w naszym kościele, składamy najlepsze życzenia. Niech św. Patron wstawia się za Wami w trudzie codziennego życia i w nieustannym wzroście duchowym i umacnia we wierze.
  5. Za pomoc w budowie Domu bł. Aniceta dla bezdomnych i wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek.