1. Dzisiejsza niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12.15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbony w kaplicy MB lub w zakrystii.
  3. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek,  piątek i pierwsza sobota miesiąca. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o świętość naszych rodzin i nas samych.
  4. Pozostał nam już tylko miesiąc do poświęcenia Domu bł. Aniceta Jałmużnika. Prac jeszcze jest sporo do wykonania, ale ufamy, że Opatrzność Boża doprowadzi tę inwestycję do końca w zaplanowanym czasie. Dziękujemy naszym Darczyńcom za wszelkie ofiary składane na budowę tego dzieła i zapewniamy o codziennej modlitwie w Waszych intencjach.
  5. Wszystkim, którzy udają się na urlop życzymy dobrego odpoczynku, bliskości z pięknem natury i pogłębiania więzi rodzinnych.