1. We wtorek, 29 czerwca, przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jak co roku, w tym dniu zbiera się tacę, która jest przeznaczana na Daninę świętego Piotra.
  2. We środę, jak co tydzień, o godzinie 18:00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbony w kaplicy Matki Bożej lub w zakrystii.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o świętość naszych rodzin, kapłanów i nas samych. Zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa w te dni o godzinie 18:00.
  4. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie obecnym dla nas w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godzinie 12:15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  5. Przypominamy, że decyzją Konferencji Episkopatu Polski, od niedzieli, 20 czerwca tego, roku została zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane.
  6. Dziękujemy naszym Darczyńcom i Przyjaciołom za wszelkie ofiary składane na prowadzenie Domu błogosławionego Aniceta, jałmużnika Warszawy, i zapewniamy o codziennej modlitwie w Waszych intencjach. Trwają dalej prace remontowe w klasztorze. W miarę możliwości prosimy o wsparcie materialne.

Wszystkim, którzy udają się na urlop, życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku, bliskości z pięknem natury i pielęgnowania więzi rodzinnych, a nade wszystko odnowienia swoich relacji z Bogiem.