1. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie obecnym dla nas w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy świętej o godzinie 12:15. Wieczorna Eucharystia, o godzinie 18:30, sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  2. Jutro, w poniedziałek, 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jak co roku, w tym dniu zbiera się tacę, która jest przeznaczana na Daninę świętego Piotra.
  3. We środę, 30 czerwca, o godzinie 18:00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbony w kaplicy Matki Bożej albo w zakrystii.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. pierwsza sobota miesiąca. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o świętość naszych rodzin, kapłanów i nas samych.
  5. Dziękujemy naszym Darczyńcom i Przyjaciołom za wszelkie ofiary składane na prowadzenie Domu błogosławionego Aniceta, jałmużnika Warszawy, i zapewniamy o codziennej modlitwie w Waszych intencjach.

Wszystkim, którzy udają się na urlopy, życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku, bliskości z pięknem natury i pielęgnowania więzi rodzinnych, a nade wszystko z Bogiem.