1. Przyszła niedziela, 7 lipca, jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie obecnym dla nas w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12:15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  2. We środę, 3 lipca, o godz. 18:00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbony w kaplicy Matki Bożej lub w zakrystii.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Módlmy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o świętość naszych rodzin, kapłanów i nas samych.
  4. Dziękujemy naszym Darczyńcom za wszelkie ofiary składane na prowadzenie Domu bł. Aniceta Jałmużnika Warszawy i zapewniamy o codziennej modlitwie w Waszych intencjach.

Wszystkim, którzy udają się na urlop, życzymy dobrego odpoczynku, bliskości z pięknem natury odzwierciedlającej wspaniałość Boga oraz pielęgnowania więzi rodzinnych.