1. Dziś niedziela adoracyjna w naszym kościele. Zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie obecnym dla nas w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpocznie się po Mszy świętej o godzinie 12:15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W środę, jak co tydzień, o godzinie 18:00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby można składać do skarbony w kaplicy Matki Bożej lub w zakrystii.
  3. W tym tygodniu przypada 2. piątek miesiąca. Zapraszamy o godzinie 18:00 na różaniec za zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych oraz na Mszę świętą w ich intencji o godzinie 18:30.
  4. Okres wakacji stwarza nam dobrą okazję do uporządkowania swego serca poprzez sakrament pokuty i pojednania. Przypominamy, że w naszym kościele jest stały dyżur spowiedzi w dni powszednie w godzinach 9:00 – 12:00 i po południu w godzinach 16.00 – 18:45, kiedy to jest również okazja do adoracji przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. To zaproszenie kierujemy szczególnie do tych, którzy podczas pandemii zaniedbali praktykowanie sakramentu Miłosierdzia.
  5. Za każdy wyraz Waszej życzliwości i pomoc w prowadzeniu Domu błogosławionego Aniceta, dla bezdomnych i potrzebujących, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek.
  6. Udającym się na urlop życzymy zdrowego, bezpiecznego wypoczynku i nieustannego trwania w Bogu. Wszystkim natomiast, radosnej niedzieli i ciągłego wzrastania w cichości i pokorze w szkole Jezusa Chrystusa. Błogosławionych dni w nowym tygodniu.