1. W środę, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta opata, patrona Europy. Wstawiennictwu Świętego polecajmy sprawy naszego kontynentu, Ojczyzny i cywilizacji chrześcijańskiej.
  2. W tym tygodniu wypada drugi piątek miesiąca. Zapraszamy o godz. 18.00 na różaniec w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych i Mszę św. w ich intencji.
  3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy, zwłaszcza w 15. Brązowej, którą prowadzą bracia kapucyni.
  4. 5 lipca w wieku  92 lat zmarł Śp. Antoni Bartołd, ojciec naszego Księdza Proboszcza Bogdana Bartołda.  Pogrzeb odbędzie się we wtorek 10 lipca o godz. 12.00 w parafii św. Kazimierza w Pruszkowie. Pamiętajmy w modlitwie o Śp. Antonim i Rodzinie Księdza Prałata.
  5. Za pomoc w budowie Domu bł. Aniceta dla bezdomnych i wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek.
  6. Udającym się na urlop życzymy dobrego odpoczynku i nieustannego trwania w Bogu. Radosnej niedzieli i błogosławionych dni w nowym tygodniu.