1. Jutro, jak w każdy 23. dzień miesiąca, w naszym kościele wspominamy św. Ojca Pio. Nowenna z odczytaniem polecanych na kartkach podziękowań i próśb rozpocznie się o godz. 18.00, a następnie uroczysta Msza św. w podanych intencjach i na zakończenie ucałowanie relikwii Świętego Stygmatyka.
  2. Wakacje to czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. Największa z nich, tj. Warszawska Piesza Pielgrzymka, wyruszy szóstego sierpnia w tym roku już po raz trzysta siódmy. Zachęcamy do udziału w tej formie duchowej odnowy, a szczególnie do pielgrzymowania w grupie: „15 brązowa”, którą prowadzą bracia kapucyni.
  3. Wdzięczni Bogu za prowadzone przy klasztorze dzieło pomocy  bezdomnym i ludziom ubogim, mamy zaszczyt zaprosić naszych Darczyńców i Przyjaciół na uroczyste poświęcenie Domu bł. Aniceta Jałmużnika Warszawy w dniu 5 sierpnia 2018 roku o godz. 11.00. Dziękczynnej Mszy św. w naszym kościele będzie przewodniczył Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski, który wygłosi słowo Boże i po Eucharystii dokona poświęcenia Domu (ul. Kapucyńska 4).
  4. Wszystkim naszym Dobrodziejom i Przyjaciołom nieustannie i z serca dziękujemy, otaczając ich wdzięczną modlitwą. Niech święta Anna wyprasza nam potrzebne łaski w życiu rodzinnym i narodowym. Radosnej niedzieli i błogosławionego wakacyjnego wypoczynku.