1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 12:15, a trwać będzie do godz. 18:30. Zachęcamy do osobistej adoracji Pana Jezusa. Wieczorna Eucharystia będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny.
  2. We wtorek, 6 sierpnia, przypada uroczystość Przemienienia Pańskiego. W naszym kościele jest to także uroczystość odpustowa z racji tytułu kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Uroczystej Eucharystii o godz. 18:30 będą przewodniczyć współbracia ze wspólnot franciszkańskich z terenu Starego Miasta. Msza św. zostanie ofiarowana w intencji naszych Przyjaciół i Darczyńców.
  3. Tegoż dnia, 6 sierpnia, po pielgrzymkowej Mszy św. o godz. 6:00, wyruszy z naszego kościoła grupa „15 Brązowa” Pieszej Pielgrzymki Warszawskiej na Jasną Górę. Pątników polecajmy opiece Pani Jasnogórskiej.

Za wszelkie dobro świadczone na rzecz klasztoru i dzieła dla ubogich i bezdomnych, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. ojciec Franciszek.

Wszystkim życzymy nowego, przemienionego życia w Chrystusie Jezusie Panu naszym. Niech prorocze światło chwały z Góry Tabor opromienia naszą drogę życia.