1. W środę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Poświęcenie kwiatów, owoców i ziół będzie po każdej Mszy św. Jest to także 98. rocznica „Cudu nad Wisłą”, heroicznego czynu oręża polskiego Drugiej Rzeczypospolitej w walce z bolszewickim najeźdźcą. Dziękując Bogu za dar obronionej suwerenności Polski i przechowując pamięć o tamtych wydarzeniach, módlmy się za poległych obrońców Ojczyzny. Jest to także dzień Święta Wojska Polskiego. Pamiętajmy zatem w tym dniu także o naszej Armii, aby kontynuowała tradycje bohaterskich poprzedników.
  2. Caritas Polska zaprasza na wyjątkowe, multimedialne widowisko niepodległościowe. Gwiazdy polskiej sceny zaprezentują losy rodziny, które splatają się z historią ostatnich 100 lat naszej Ojczyzny. Na wspólne świętowanie zapraszamy 15 sierpnia 2018 o godzinie 20:30 na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Wstęp jest wolny. Więcej informacji na plakatach i ulotkach dostępnych w naszym kościele.
  3. W czwartek, 16 sierpnia, na Mszy św. wieczornej o 18:30 będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i bł. Honorata w intencjach wpisanych do ksiąg znajdujących się w kaplicy Koźmińskiego.
  4. Za wszelką życzliwość oraz wsparcie duchowe i materialne niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem, a św. Maksymilian Maria Kolbe, za którego w liturgii będziemy Bogu dziękować we wtorek, 14 sierpnia, niech wstawia się za nami. Życzymy wszystkim spotkania z Bogiem w dzień Pański i radosnego świętowania niedzieli we wspólnocie rodziny i Kościoła.