1. Msza święta roratnia w naszym kościele od poniedziałku do soboty o g. 700, poprzedzona śpiewem Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o g. 635.
  2. Dzisiaj przypada Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie pod hasłem Posłani w pokoju Chrystusa. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do skarbony, która zostanie przekazana naszym braciom pracującym na Białorusi i Łotwie.
  3. Dziś zapraszamy wszystkich czcicieli św. Pio na mszę św. o g. 1215, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu oraz krótkie spotkanie Grupy modlitwy. Podczas tej mszy swój jubileusz 100-lecia powstania obchodzić będzie Warszawska Prowincja sióstr felicjanek.
  4. W naszym kościele dziś jest niedziela adoracyjna. Możliwość modlitwy przed Panem Jezusem od g. 1315 do mszy św. wieczornej.
  5. W naszej wspólnocie swoje imieniny obchodzi br. Norbert Karava. Na eucharystię w intencji solenizanta zapraszamy 8 grudnia o g. 700.
  6. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, 8 grudnia, msze święte w naszym kościele jak w dzień powszedni. Tego dnia zapraszamy o g. 1200 na tzw. Godzinę łaski, podczas której będziemy modlić się na różańcu świętym. Natomiast po wieczornej Eucharystii nastąpi poświęcenie figury Niepokalanej przed naszym kościołem, która została w tym roku odnowiona.
  7. We wspomnienie Matki Bożej Loretańskiej, 10 grudnia, zapraszamy na uroczystą mszę świętą o g. 1830 z okolicznościowym kazaniem. Zachęcamy do powierzania Bogu naszych intencji za Jej wstawiennictwem. Przypominamy, że w naszym kościele znajduje się kopia obrazu Matki Bożej, którą znalazł po zwycięstwie pod Wiedniem król Jan III Sobieski.
  8. W kalendarzu liturgicznym:
  • wtorek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła;
  • środa– uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP;
  • sobota – wspomnienie NMP Loretańskiej.

9. Dziękujemy za pomoc od Was otrzymywaną. Z naszej strony zapewniamy o modlitwie za Was i w Waszych intencjach.