1. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zachęcamy do wsparcia modlitewnego i materialnego misjonarzy, szczególnie z naszej prowincji kapucynów, którzy pracują na Białorusi i Łotwie. Ofiary możemy wrzucić do skarbony przy wyjściu z kościoła.
  2. Msza święta roratnia w naszym kościele od poniedziałku do soboty o g. 700, poprzedzona śpiewem Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o g. 635.
  3. W zakrystii można zaopatrzyć się w poświęcony opłatek na wigilijny stół. Złożone ofiary przeznaczone będą na utrzymanie i bożonarodzeniowy wystrój naszego kościoła.
  4. Na drugie spotkanie śpiewacze z cyklu Zanieście Mu nową pieśń niesłychaną zaprasza do naszego kościoła Fundacja Błogosławionego Władysława z Gielniowa. Początek wspólnej modlitwy śpiewem w najbliższy piątek, 15 grudnia, o g. 1930.
  5. W kalendarzu liturgicznym:
    • środa – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy;
    • czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  6. Z serca dziękujemy wszystkim za ofiary składane na jadłodajnię dla bezdomnych i potrzebujących oraz za każdy wyraz Waszej życzliwości. Niech Bóg wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem.