1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy świętej możemy wspomóc naszych braci kapucynów z Białorusi i Łotwy, wrzucając ofiary do skarbony przy wyjściu z kościoła. Nasze misje zagraniczne można wesprzeć również nabywając w zakrystii kalendarz przygotowany przez sekretarza do spraw misji.
  2. Msza święta Roratnia w naszym kościele od poniedziałku do soboty celebrowana jest o godzinie 7:00, a poprzedzona śpiewem Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6:40. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek, 7 grudnia, o godzinie 19:30 zapraszamy na spotkanie dla kobiet zatytułowane: „Przyjaciółka samej siebie”. Motywem przewodnim spotkania w tym miesiącu będzie: „Nie jestem rzeczą, jestem osobą”. Po konferencji nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu, aby usłyszane treści przeżyć w ciszy własnego serca na modlitwie.
  4. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, 8 grudnia, Msze święte w naszym kościele będą jak w dzień powszedni. Tego dnia zapraszamy o godzinie 12:00 na Godzinę Łaski, podczas której będziemy modlić się na różańcu świętym.
  5. We wspomnienie Matki Bożej Loretańskiej, 10 grudnia, zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o godzinie 18:30. Kazanie wygłosi ksiądz Walenty Królak, proboszcz parafii świętego Augustyna w Warszawie. Podczas Mszy świętej nastąpi poświęcenie i zainstalowanie kopii obrazu Matki Bożej, którą znalazł po zwycięstwie pod Wiedniem król Jan III Sobieski. Wyrażamy naszą wdzięczność książętom Radziwiłłom za wykonanie i ofiarowanie nam tejże kopii.
  6. Za tydzień, w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 18:30 zapraszamy na koncert muzyki sakralnej „Exultate et cantate!” w wykonaniu Kameralnego Chóru Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją pani Katarzyny Karbownik. W repertuarze głównie pieśni adwentowe z Niedzieli „Gaudete”.
  7. Zakończył się pierwszy etap prac konserwatorskich i restauratorskich figury Matki Bożej Niepokalanej sprzed naszego kościoła. Dokończenie, w zależności od pozyskania środków, zaplanowane jest na wiosnę. Tymczasem efekty możemy zobaczyć na zdjęciach w gablocie przed kościołem.
  8. W zakrystii można także już zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  9. Dziękujemy za wszelką pomoc od Was otrzymywaną. Z naszej strony zapewniamy o modlitwie za Was i w Waszych intencjach.