1. Dzisiaj przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. O 15:00 zapraszamy do wzięcia licznego udziału w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. Zachęcamy do nawiedzenia kaplicy z sercem króla Jana III Sobieskiego, w której modlił się św. Jan Paweł II w czasie pielgrzymki do Ojczyzny w 1983 roku, w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej. W kaplicy tej znajduje się obraz Chrystusa miłosiernego, który został namalowany w roku 1943 przez pana Zdzisława Eichlera. Postać Jezusa ukazana została na tle płonącej Warszawy.
  3. W poniedziałek, 29 kwietnia, obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa w czasie II wojny światowej.
  4. We środę rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy codziennie o godz. 18:00 na nabożeństwo majowe. W liturgii dnia 1 maja wspominamy św. Józefa Rzemieślnika.
  5. W piątek, 3 maja, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Porządek odprawiania Mszy św. w naszym kościele będzie jak w niedzielę. W tym dniu przypada kolejna rocznica uchwalenia przez Sejm Konstytucji 3 Maja, w 1791 roku. Tego dnia, z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.
  6. W przyszłym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca.
  7. Przyszła niedziela, jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12:15. Zapraszamy do wzięcia udziału w adoracji.

Za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, szczególnie za pomoc w bieżącym funkcjonowaniu Domu bł. Aniceta, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem. Zapewniając o codziennej modlitwie za Was, życzymy wszystkim pełni radości wielkanocnej.